O nas

nasza misja

Chcemy karmić Was dobrze, bo sami lubimy dobrze zjeść i gotować dla innych. 

Pragniemy pokazać Wam różnorodność i głębię smaków kuchni roślinnej. Zaskakiwać nowymi połączeniami i kolorami, żeby nadać cateringowi i posiłkom nowy wymiar i uczynić jeszcze przyjemniejszymi. 

Chcemy sprawiać radość i stawiać czoła nowym wyzwaniom. 

nasze wartości

lokalni dostawcy

Zaopatrujemy się u lokalnych producentów. W planach mamy także samodzielną uprawę ziół oraz sałat. Staramy się wspierać małych dostawców, doceniając ich pracę oraz  jakościowe produkty, a egzotyczne składniki stosujemy rzadko i tylko w organicznym wydaniu. 

gotowanie z pasji

Gotujemy, bo to kochamy. Tak samo jak kochamy karmić. Nieustannie się edukujemy, szukamy nowych składników, smaków, połączeń, technik. I odczarowujemy stereotypy o kuchni wegańskiej. Uwielbiamy dobrze zjeść, więc nasza praca to dla nas ogromna przyjemność. 

sezonowe produkty

Każda pora roku przynosi nowe produkty. Dynię, truskawki, grzyby czy szparagi. Uważamy, że najlepiej jeść to, co właśnie dojrzało i zostało zerwane, bo wtedy jest najpyszniejsze i najzdrowsze. A na okresy przejściowe przygotowujemy przetwory i kiszonki, pełne witamin i pożytecznych bakterii. 

poszanowanie natury

Gotujemy w 100% roślinnie. Z miłości do zwierząt, z szacunku do planety i środowiska. Do serwowania i dostawy naszych dań używamy szklanych słoików oraz biodegradowalnych opakowań i sztućców. Nie marnujemy jedzenia, przerabiamy warzywa w całości, korzystając np. także z naci. I mamy swój kompostownik. 

zobacz nasze realizacje

Sprawdź, co pysznego możemy dla Ciebie przygotować!

Napisz do Nas lub zadzwoń

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefonu: +48 570 130 380
Zapytania o ofertę świąteczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 603 800 958

Zobacz nasze realizacje

Dołącz do naszego Newslettera

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz